Kadın & Moda Magazin Teması, Seo Dostu, Hızlı, Kaliteli ve Modern Tasarımın Şıklığı...

Temaya Özel Birçok Özel Bileşen

Farklı renk ve bileşen seçenekleri ve dahası...

Kurulum Dahil
200 TL

Özellikleri ve kalitesiyle kendini kanıtlamış olan haber temamızın altyapısı ve gücünü kullanarak daha minimize bir tasarım ortaya çıkarttık Wordpress Kadın Portal adıyla çıkardığımız bu versiyon üzerinde tema panel kullanım gücünü ve reklam odaklı kazanç arttırmaya yönelik düzenlenmiş alanlarıyla bu tasarımın kadın , moda, güzellik vb. gibi konulara yönelecek siteleri oldukça memnun edeceği kanısındayız.

Demoyu Görüntülemek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız...


Kadın Portal Teması





Kadın Portal Teması



Tema Genel Özellikleri:

[*]Temamızın güncellemeleri ile ilgili wordpress paneline bildirim sistemi mevcuttur müşterilerimiz temamızla ilgili bir güncelleme yayınlandığında kendi site panellerinden bu uyarıyı görüp detayları anında öğrenebileceklerdir.



Kadın Portal Teması



[*] Manşet yanındaki alanda arzu eden müşterilerimiz Banner Reklam yayınlarken arzu edenlerde bu kısımda istedikleri bir bölümdeki haberleri ziyaretçilerine sunabilirler.



Kadın Portal Teması



[*] Slider Kayan Haberler bölümü görsel ve işlevsel. İstediğiniz Tasarımı panelden seçip kullanabilirsiniz. Haber alan renkleri ve ve Mouse hover resnkleri istediğiniz şekilde değiştirilebilir. Renk tercihi hayal gücünüze kalmıştır sınırsız renk tercihi yapılabilir. İsteğe göre tema panelinden kapatılıp açılabilir.



Kadın Portal Teması



[*] Anasayfa Renkli Haberler, Bu bölümde aşağıya doğru kaç tane haber yayınlanacağını mouse hover renk ayarlarını ve bu alanda görünmesini istediğiniz kategori ayarlarının hepsini kolaylıkla tema ayarlarından yapabileceksiniz. Renk tercihi hayal gücünüze kalmıştır sınırsız renk tercihi yapılabilir. İsteğe göre tema panelinden kapatılıp açılabilir.



Kadın Portal Teması





Kadın Portal Teması



[*] 6'lı Jquery Hareketli Haberler alanı. İstenilen renkte tema panelinden ayarlanabilir. Renk tanımlaması her bir alana ayrı ayrı değil alanların geneline dir. Renk tercihi hayal gücünüze kalmıştır sınırsız renk tercihi yapılabilir. İsteğe göre tema panelinden kapatılıp açılabilir.



Kadın Portal Teması



[*] Haber resminin isteğe göre 3 şekilde gösterebilirsiniz

Haber resmini isterseniz Haberin Üstünde, Haberin Solunda, Haberin Sağında



Kadın Portal Teması





Kadın Portal Teması





Kadın Portal Teması



[*] Galeri ilk sayfasında solda reklam alanı gösterebilir reklamın sağında kısaca galeri ile ilişkili makale yada açıklama yazabilirsiniz.

[*] Galeride resim geçişleri arasında gösterilecek reklam ayarlarını tamamen tema paneli üzerinden yapabilirsiniz belirlediğiniz adsense yada diğer reklam kodlarını ekleyip kaçıncı resimden sonra tekrarlanmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz

Örneğin; eklediğim reklam 2. resimden sonra , 4. resimden sonra , 6. resimden sonra ve 9. resimden sonra gösterilsin diyebilirsiniz

Yada 2. resimden sonra çıksın , 5. resimden sonra çıksın yada x numaralı resimden sonra gösterilsin diyebilirsiniz.

Site ziyaretçileri resim geçişlerini isterse Resim Numarasına isterse Önceki Sonraki Butonlarına isterse de Resim Üzerine Tıklayarak ilerletebilir.



Kadın Portal Teması



[*] Ayrıca galeride dönen resimlerin alt bölümüne de yine panelden ayarlanabilen bir reklam alanı daha ilave edilmiştir.

[*] Foto Galeri sayfasına diğer sayfalardan bağımsız özel sidebar eklenmiştir. Sadece fotogaleri sayfasında istediğiniz bileşenleri gösterebilirsiniz.

[*] Foto Galeri sayfasında isterseniz tema panelinden standart sayfa boyutu isterseniz tam sayfa foto galeri gösterimi seçimi yapabilirsiniz.

[*] Foto galeriye kategori özelliği ilave edilmiş ve bunun yanında 2 Sıralı kategori gösterim ve 1 sıralı kategori gösterim bileşen seçenekleri eklenmiştir.

[*] Video galeri kısmına kategori özelliği eklenmiş ve sadece Video galeri sayfasına özel sidebar ilave edilmiştir. Bunun yanında bu sayfada kullanım için Video kategori 2 sıralı video kategori bileşeni ve tek sıralı video kategori bileşeni kullanım tercihlerine göre eklenmiştir.

[*] Önceki temanız da kullandığınız resim özel alanınız varsa eğer bunu kaybetmeden panelden bu özel alan adını tanımlayıp eski resimlerinizle yayına devam etmenizi sağlayan özellik.

[*] Özel Yazarlar Sayfası Tasarımı ile yazarlarınızın yazıları panelden ayarları yapılarak özel bir tasarıma sahip olabilir çok kullanışlı ve görsel açıdan kaliteli bu özellik sitenizin kalitesini ziyaretçilerinizin gözünde dahada arttıracak.



Kadın Portal Teması



[*]Tema arka planında istediğiniz renk seçeneğini panel renk skalasından ayarlayarak kullanabilirsiniz.

[*]Tema arka planında isteğe göre resim kullanabilirsiniz.

[*]Tema arka planında arzu ederseniz tema panelinde hazır gelen 50 adet pattern resimlerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

[*]Dilerseniz ana çerçeve gövdesine müdahale edebilir, istediğiniz renk aralığında gölgeleme tanımlayabilir ve istediğiniz zaman kullandığınız arka plana göre kapatıp açabilirsiniz.

[*]Tüm sitedeki başlık font rengini hatta başlık mouse hover imleç rengini panel ayarlarından değiştirebilirsiniz.

[*]İletişim sayfanızın email adresi tanımlamasını hatta iletişim sonrası ziyaretçiye göstereceğiniz onay teşekkür yazısını istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz.

[*]Panel üzerinden tüm site üzerindeki mouse sağ tıklama ve sayfa kaynağı görüntülemesini engelleyebilir panel üzerinden isteğinize göre açıp kapatabilirsiniz.

[*] Anasayfa üzerinde yer alan büyük sidebar bloğunun konumunu isteğinize göre ister sayfanın solunda ister sayfanın sağında yayınlayabilirsiniz.

[*] Temamızda sadece functions.php dosyası şifreli gelmektedir. Bunun dışındaki tüm alanlar açıktır düzenlemeye bir engel yoktur.

[*] Panelden resim özel alan tanımlaması ile geçiş yaptığınızda mevcut resimleriniz ve içerikleriniz de kayıp yaşamazsınız.

[*]Temanın resim sisteminde timthumb kullanılmıştır eklediğiniz resimler kullanılacakları bölümlere göre otomatik olarak biçimlendirilmektedir, böylelikle küçük resim bölümlerinde haber içindeki büyük resimlerin aynen çekilerek sadece ebatları değiştirilerek anasayfa yada sidebarda kullanıldığında ki yaşanan resim büyüklüğü toplam kb yükselmesi sorunundan kaynaklanan yavaşlamalar tamamen giderilmiştir.

Not : Temamız tek domain için ömür boyu lisanslanmaktadır.

Önemli: Genel sistem gereksinimleri için hostinginiz linux hosting olmalı ve güncel ioncube modülünün hostunuzda kurulu olması gerekmektedir. Php versiyonunuz php5.3, 5.4, 5.5 yada 5.6 olabilir

SATIN AL

Kadın & Moda & Magazin Temamızı Satın Almak, Yada Sormak İstediğiniz Sorularınız İçin Yan Taraftan Online Satış Destek Birimimizle İletişime Geçebilir Veya Satın Al Butonuna Tıklayıp Bize Ulaşabilirsiniz.

Sipariş / Bilgi Formu’muzu doldurun size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapalım!

YUKARI
Ajans5 Satış Destek