Biz Kimiz?

Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerleme... Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır.

Web Dilleri

  • JavaScript
  • PHP
  • CSS3
  • HTML5

About us

Ajans5 temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2004'den günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Web üzerinde ne kadar büyük olursanız olun, eğer web üzerindeki pazarlama iletişimi uygulamalarınız web’e uygun bir uzmanlıkla geliştirilmemişse, firmanızın web’te asıl var oluş amacı olan verimlilik ve pazar payını arttırma amacından uzaklaşırsınız.

Rekabetçi ortam, artık firmaların ve kuruluşların, rakipleri karşısında stratejik avantajlar yaratmalarını zorunlu kılıyor. Bu avantajları klasik mecralarla yaratmak ve rakiplerden olan farklılığı hedef kitlelere iletebilmek, hem gittikçe zorlaşmakta hem de maliyeti yüksek olmaktadır. Tüketicinin karar verme sürecini etkileyecek marka değerlerini bir avantaj yaratacak biçimde pazara yansıtmak ve canlı tutabilmek, doğru internet pazarlama stratejileri ile gerçekleştirilebilmek mümkündür.

SORUN DEĞİL, ÇÖZÜM

  • Ajans5 bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.
  • Kalite, Güven, Memnuniyet ve Ticaret.. En çok üzerine durduğumuz ilkelerimiz günden güne seviyesini büyütmektedir.
  • "Ömür Boyu Eğitim" yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işmizin vazgeçilmesi olarak görüyoruz.
  • Ajans5 sadece etik istekler ve genel ahlak değerleri çerçevesinde gelebilecek web tasarım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.
  • Güncel web tasarım trendlerini takip ederek, bazen de trendleri belirleyerek, rakiplerden farklı olmayı başararak çağdaş web site tasarımları yapmaktayız.

Öğrenmeyi bırakan kişi yirmisinde de olsa, sekseninde de olsa yaşlıdır. Yaşamdaki en muhteşem şey zihni genç tutmaktır.

Henry Ford - Ford Motor Company

İşimiz - Tecrübemiz

Ajans5 temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2004'den günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "ajans çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.

Ajans5 gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır..

Sorumluluklarımız

Öncelikli sorumluluğu; kurumsal müşterilerinin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, internette en doğru şekilde vitrin etmektir.

Ajans5 tüm işlerinde beğeni odaklı çalışır.

Ajans5 ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

Geliştirdiği web tasarım ile ilgili çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk alır.

Hizmet Portföyümüz

Ajans5 tüm ticari kurumların, web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir.

Sadece etik istekler ve genel ahlak değerleri çerçevesinde gelebilecek web tasarım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.

Kalite Anlayışımız

Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Ajans5; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini değişmez anlayışı olarak görmektedir.

Ajans5 bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

Kuvvetli Yönlerimiz

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir.

Ajans5 bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Güncel web tasarım trendlerini takip ederek, bazen de trendleri belirleyerek, rakiplerden farklı olmayı başararak çağdaş web site tasarımları yapmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Ajans5'in gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

İSTATİSTİK

110+

BİTEN PROJELER

1500+

AYLIK KOD SATIRI

1400+

BU YILKİ ÇALIŞMA SAATLERİ

100+

GÖRÜŞLERİ ALINAN

çalışma sürecimizde ki 3 adım

Genel olarak proje geliştirme aşamasından projenin tamamlanma sürecine kadar yol aldığımız aşamalarımız son derece hassas bir çalışma ve değerlendirme sürecinden geçmektedir.

HAKKIMIZDA +

planlama & strateji

Başarılı ve kaliteli projelerin ardında her zaman en ince ayrıntısına kadar çalışılmış, güçlü bir stratejiler vardır.

tasarım & geliştirme

Ajans5 web sitesi geliştirme ve tasarlama alanında profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

test & teslimat

Projeler tamamlandıktan sonra en ince ayrıntısına kadar test edilip müşterilere teslim edilir.

YUKARI