Profesyonel Wordpress Spor Teması, Seo Dostu, Hızlı, Kaliteli ve Modern Tasarımın Şıklığı...

Temaya Özel Birçok Özel Bileşen

Farklı renk ve bileşen seçenekleri ve dahası...

Kurulum Dahil
300TL
SATIN AL

Spor Temamızı Satın Almak, Yada Sormak İstediğiniz Diğer Sorularınız İçin Yan Taraftan Online Satış Destek Birimimizle İletişime Geçebilir Veya Satın Al Butonuna Tıklayıp Bize Ulaşabilirsiniz.

Sipariş / Bilgi Formu’muzu doldurun size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapalım!

Özellikleri ve kalitesiyle kendini kanıtlamış olan Wordpress Sporix Teması adıyla çıkardığımız bu yeni tasarım üzerinde tema panel kullanım gücünü ve reklam odaklı kazanç arttırmaya yönelik düzenlenmiş alanlarıyla hizmetinizdedir.

Demoyu Görüntülemek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız...

Spor Portal Teması

     

Not : Temamız domain adına ömür boyu lisanslanmaktadır. Lisans için şifrelenen dosya sadece fonksiyon dosyasıdır. Tüm tasarım üzerinde düzenleme, ekleme ve değişiklikler yapmanızı engelleyecek bir durum söz konusu değildir.

Önemli: Genel sistem gereksinimleri için hostinginiz linux hosting olmalı ve güncel ioncube modülünün hostunuzda kurulu olması gerekmektedir. Php versiyonunuz php5.3, 5.4, 5.5 yada 5.6 olabilir

SATIN AL

Spor Portal Sistemini Satın Almak, Yada Sormak İstediğiniz Sorularınız İçin Yan Taraftan Online Satış Destek Birimimizle İletişime Geçebilir Veya Satın Al Butonuna Tıklayıp Bize Ulaşabilirsiniz.

Sipariş / Bilgi Formu’muzu doldurun size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapalım!

YUKARI
Ajans5 Satış Destek